+اینکه آدم اضطراب و دل‌شوره داره عجیب نیست. یا خیلی عجیب نیست ولی اینکه دل‌شوره داری و دلیلش رو نمی‌دونی خیلی عجیب و خیلی جای‌خالیه و بیشعوره.

+در ضمن انسان بزرگترین باگ خلقته. 

+منی که دوس ندارم یه ثانیه‌ام به عقب برگردم ولی الان دوس دارم برگردم به اون زمانی که هیچ زبانی نبود و بشر پیغام‌هاشو اینطوری می‌رسوند. مثلا یکی می‌گفت: هِممم همم هِممم  بعد در جوابش می‌شنید: اع اع اگ نننن غغغ   :)))  هیچ کس فکر نمی‌کرد مثلا حرف طرف مقابل رو می‌فهمه و از این جور حرفا، مخصوصا من. 

از یه طرف دیگه‌ام دوست دارم به جایی در زبان برسیم که در صدم ثانیه وقتی من  مثلا چیزی به‌نام × رو به زبان میارم. شنونده بفهمه علاوه بر اینکه دوست‌داشتنی هست، داره خیلی مزخرف می‌گه و من الآن وقت کافی برای گوش دادن به اون ندارم و کف دست چپم می‌خاره و  یه نمه اعصابم خورده و چند تا چیز دیگه. اگه زبان به همچین جایی برسه هم خیلی خوب می‌شه. چون من اعصاب گفتن یه سری توضیحات  یا حتی برعکس شنفتنشون رو ندارم. اونم تازه بعد یه ساعت آیا منظور رو رسونده باشم خبرمرگم یا نه؟  ولی دیدید اون همه منظور رو مثلا با × بگی چقدر خوبه؟ باید برم یه فرهنگ‌زبان جدید بنویسم. 

+ خب رها می‌کنیم و به حال بازمی‌گردیم. :/

+ دیشب و امروز ظهر شبکه نمایش فیلم خجالت نکش رو نشون می‌داد و خانواده و چند نفر دیگه چه کیف می‌کردن موقع دیدنش. واقعا برای من عذاب‌آور بود. خیلی. هم فیلم و بیشتر از اون بیننده‌ها موقع دیدن فیلم. یه نمه مثل خاندان ماست فیلمه و از اینکه غش‌غش بهش می‌خندیدن  حالم بد می‌شد. چندتا از شخصیت‌های داخل فیلم هم قادرم از وسط به دو نیمه تقسیم کنم. :/

+ من بعضی وقت‌ها مثل یه محلول سیرشده شکرم. اگه یه‌ کم شکر روم بریزن نمی‌تونم در خودم حل کنم و حالم بد می‌شه واقعا. این روزا هم از شنیدن نام این ویروس حالت تهوع می‌گیرم. جوری که همون روز سوم به مامانم اینها گفتم دیگه اسمشو نیارین هر کی خودش مراقبت کنه. 

همینطور  هر کی تو خونه‌ش نشسته و از طریق فضای مجازی می‌گه بیایین بگین چی کار کنیم حوصله‌مون سر نره. کاملا نسبت به شنیدن  این جمله مغزم حساسیت نشون می‌ده و حالت تهوع بهم دست می‌ده.

اگه نشنیدید این جوک جدیده. من واقعا در برابر بعضی از کلمه‌ها و حرف‌ها و رفتارها حالت تهوع بهم دست می‌ده. :/  این ربطی به افراد نداره. فقط در برابر واژه‌ها و جمله‌ها و رفتارها و. است و کدورتی بین من و آدما پیش نمیاره!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گفت و چای علمی،فرهنگی،ورزشی آهنگ جدید دزدگیر ، حشره کش برقی پکیج های نامحدود فرش ماشینی کاشان دانلود کلیپ جدید دبیرستان تیزهوشان نوشاد تراتیل شعریة وأدبیة بنکهة حویزیة